Strażak to od lat zawód cieszący się największym zaufaniem społecznym. Wielu małych chłopców i coraz więcej dziewczynek marzy o tym, by pełnić tę funkcję, kojarzoną z zaangażowaniem, bezinteresownością i olbrzymią odwagą. Strażaków obdarzonych tymi cechami przedszkolaki ze Stasikówki poznały 3 listopada, odwiedzając lokalną remizę OSP.

Wspaniałe zajęcia z zakresu bezpieczeństwa, pokaz sprzętu strażackiego oraz, ku uciesze dzieci, ekspozycja samochodu - to wszystko zafundowali nam strażacy ze Stasikówki. Przedszkolaki i wychowawczyni otrzymali także pamiątkowy kubek z własnym imieniem oraz olbrzymiego misia, któremu na cześć św. Floriana nadały imię Florek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę taty naszej uczennicy Oli Pawlikowskiej za zaproszenie, cierpliwość i prezenty.