Do egzaminu na kartę rowerową ( I część - test wiedzy) przygotowywało się w tym roku 25 uczniów klas 4-8 naszej szkoły.
16 uczniom udało się zdać test wiedzy za pierwszym razem! Gratulujemy!
Test poprawkowy na kartę rowerową odbędzie się 6 czerwca 2023 r. na lekcji techniki w kl.4.

II część egzaminu - jazda na rowerze - odbędzie się 7 czerwca 2023 r. ( środa) w godz. ok. 14.40 - 17.30.
Obowiązuje kask rowerowy oraz strój sportowy. Dziecko powinno mieć przy sobie wodę do picia.  Rower powinien posiadać obowiązkowe wyposażenie, być dostosowany do wzrostu dziecka oraz posiadać sprawne elementy: hamulec, odpowiednio napompowane koła z dobrym bieżnikiem.

Rodzice zobowiązani są do dostarczenia na egzamin roweru ( można pożyczyć) oraz do osobistego przywozu i odbioru dziecka z egzaminu. Dziecko nie może bez uprawnień jechać samo na rowerze!
Jeżeli dziecko będzie przywożone/ odbierane przez inną osobę dorosłą, niż rodzic, ta osoba powinna przedstawić stosowne upoważnienie egzaminatorowi.
Podczas egzaminu na terenie boiska szkolnego mogą przebywać tylko zdający uczniowie, egzaminator oraz osoby wyznaczone do pomocy przez egzaminatora.
Po zaliczeniu II części egzaminu - jazdy na rowerze- uczeń zobowiązany jest do dostarczenia nauczycielowi techniki zdjęcia do karty rowerowej w terminie do 12 czerwca 2023r.