OGŁASZAMY SZKOLNĄ ZBIÓRKĘ RZECZY NA PCHLI TARG. W każdym domu znajdą się stare zabawki, kolczyki, rzeczy już niepotrzebne, na których zbiera się kurz. Niektóre trzymamy z sentymentu, inne dlatego, że wyrzucenie ich na śmieci wydaje się marnotrawstwem, a całą resztę bo „przyda się”. I dalej zalegają w piwnicach i na strychach. Podobno uporządkowane życie wymaga również porządku w szafach. Popatrzmy więc na rzeczy wokół siebie chłodnym okiem, być może niektórych już nie potrzebujemy, ale mogłyby się przydać komuś innemu. Takie rzeczy można przynieś na pchli targ. Całkowity dochód z akcji będzie przeznaczony na ratowania życia Matyldy z Kościeliska. Na rzeczy czekamy do 4 marca (można je pozostawić na głównym korytarzu naszej szkoły w pudełku z napisem "Pchli Targ".  Natomiast sprzedaż rzeczy rozpocznie się 7 marca, o czym wkrótce będziemy informować. ZACHĘCAMY TO PRZYNOSZENIA RÓŻNOŚCI NA NASZ PCHLI  TARG W CELU RATOWANIA ZYCIA MALUTKIEJ MATYLDY.

Filmik promocyjny akcji