Finał akcji „Wyślij pączka do Afryki 2022”
„Jeżeli będziesz DOBRY, wtedy i twoje uczynki będą DOBRE. BO DOBRE DRZEWO RODZI DOBRE OWOCE” /J. Tischner/
🥯🍰🍩❤️
Akcję tę zapoczątkował br. Benedykt Pączka – kapucyn przebywający na misji w Republice Środkowoafrykańskiej.
Wszystkim należą się ❤️SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W AKCJI😍, która zakończyła się dużym sukcesem – zebraliśmy 1240,30 zł, które zasilą konto Fundacji Kapucyni i Misje.
Zorganizowanie powyższej akcji było możliwe dzięki naszemu sponsorowi: 🍩PIEKARNI KARPIEL Z ZAKOPANEGO(F.P.H. Karpiel s.c. A. Karpiel, J. Karpiel)🥯, która podarowała nam sporo PĄCZKÓW oraz dzięki naszym uczniom🍰, którzy samodzielnie przygotowali ciasta.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DUŻYM I MAŁYM, SPONSOROM,ORGANIZATOROM, WOLONTARIUSZOM ORAZ KUPUJĄCYM ZA OKAZANE WSPARCIE! 👌❤️