Podsumowanie akcji pod hasłem „ Mikołajkowa zbiórka prezentów”.
Akcja ta była dla nas wyjątkowa, ponieważ miała na celu zebranie prezentów dla nieuleczalnie chorych dzieci. Sytuacja życiowa chorych dzieci i ich rodzin wzbudziła nasze współczucie i zrozumienie trudu i cierpienia tych osób. Mamy nadzieje, że dzięki naszej pomocy wywołamy uśmiech na twarzach dzieci i ich rodzin,które ze względu na chorobę znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.
Dziękujemy całej społeczności Murzasichla, rodzicom, dzieciom, nauczycielom i wszystkim, którzy wsparli naszą akcje. Informujemy również, iż nasi wolontariusze 24 listopada zebrali 1814 złotych, za które zostały zakupione prezenty (protokół i rachunki dostępne są w szkole). Ponadto otrzymaliśmy wiele darów i artykułów, których życzyli sobie rodzice. Dziękujemy ks. proboszczowi Markowi Stachurze za okazaną pomoc, jak również za zakup na ten cel pięknych kalendarzy, których sprzedaż zasiliła finansowo naszą akcję.

Cała zbiórka 4 grudnia zostanie przekazana koordynatorowi akcji pani Marcie Korneckiej z Małopolskiego Hospicjum dla dzieci w Krakowie.
Wierzymy, że nasze działania mają WIELKI SENS, zarówno dla osób obdarowanych jak i darczyńców...
Z całego serca dziękujemy!