Dnia 17.10 odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa UKS „Holni” Ząb, którego gospodarzem i organizatorem była Szkoła Podstawowa w Zębie. W rozgrywkach uczestniczyły szkoły z Gminy Poronin a sama rywalizacja toczyła się w kategorii Dziewcząt i Chłopców.
Niemal wzorowo zaprezentowały się nasze drużyny. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w swoich kategoriach zgodnie wywalczyli srebrny puchar zajmując 2 miejsce. Rywalizacja była bardzo wyrównana a o końcowej klasyfikacji decydowały nawet strzelone bramki. Tych właśnie aż 6 w całym turnieju ustrzeliła Karolina Majerczyk z klasy IV, co oprócz drużynowego sukcesu przyniosło Karolinie indywidualne wyróżnienie w rozgrywkach dziewcząt.
Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz piłki. Dodatkowo najlepsi strzelcy wśród dziewcząt i chłopców otrzymali pamiątkowe statuetki. Fundatorem nagród była Gmina Poronin.
Ogromne brawa dla naszych uczniów! Również szczere
gratulacje

dla pozostałych drużyn.