We wtorek 27 września uczniowie klas I – VIII naszej szkoły wzięli udział w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego. Najmłodszych szczególnie zaintrygował lokal wyborczy, który został urządzony tak, (tu cytat – wypowiedź jednego z wyborców) „jak na prawdziwe wybory”. Szkolna Komisja Wyborcza powołana przez opiekuna SU pracowała wytrwale, zbierając podpisy wyborców na klasowych listach, wydając karty do głosowania i na koniec – licząc oddane głosy. Spośród czwórki kandydatów reprezentujących klasy: V, VI, VII i VIII najwięcej głosów zdobyła Natalia Majerczyk z klasy VIII. Tym samym została ogłoszona Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023. Natalii i pozostałym kandydatom gratulujemy wyników i życzymy satysfakcji w pracy nad rozwojem uczniowskiej samorządności.