W dniu 13 czerwca 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV Biegu Sztafetowym im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem.

Stawiły się wszystkie szkoły z Gminy Poronin.
Zawody odbyły się dwóch kategoriach wiekowych: klas 4-6 oraz 7-8.
Drużyna młodszej kategorii składała się z dziesięciu zawodników (5 chłopców, 5 dziewczynek). Startowali oni naprzemian chłopiec, dziewczynka, chłopiec itd.
Skład: Rafał Waluś, Oliwia Skupień, Stanisław Łukaszczyk, Angelika Strama, Michał Łukaszczyk, Zofia Pawlikowska, Bartłomiej Gracjasz, Anna Łukaszczyk, Marek Łukaszczyk, Magdalena Strama.
Po zaciętym biegu wywalczyli 2 miejsce.
Grupa starsza natomiast składała się z ośmiu zawodników, którzy podobnie jak młodsi koledzy i koleżanki startowali naprzemiennie chłopak, dziewczyna itd.
Skład: Jan Budz, Natalia Majerczyk, Szymon Budz, Klaudia Budz, Filip Majerczyk, Magdalena Dziubas, Dominik Brzeziński, Klaudia Styrczula.
Końcowe metry biegu zadecydowały o zdobyciu 3 miejsca.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za osiągnięte wyniki.