W dniu 16 marca 2022 rok na Stacji Narciarskiej „Suche” odbyły się zawody narciarskie Slalom Gigant Dzieci o Puchar Wójta Gminy Poronin. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Poronin. Nasza reprezentacja wypadła najlepiej, zajmując pierwsze miejsce i zdobywając puchar. Na szczególne wyróżnienie zasługują zdobywcy pierwszych miejsc w swoich grupach: Ewelina Gał z klasy VIII B, Szymon Budz z klasy VIII A, Oliwia Slupień z klasy VI i Oskar Pawlikowski z klasy V. Drugie miejsca zajęli: Dziubas Natalia (IV), Strama Angelika (VI) i Dziubas Magdalena (VIII B). Na trzecim stopniu podium stanęli Strama Magdalena (V), Prokop Adrian (V) i Łukaszczyk Martyna (IV). Miejsca pozostałych uczniów: Gał Stanisław (IV) i Pawlikowski Wojciech (VIII A) – 4, Sikora Dawid (V) – 6, Waluś Rafał (V) – 7, Rusnak Wojciech (IV) – 14, Łacek Patryk (VIII A) – 18.

Łącznie reprezentacja szkoły zdobyła 684 pkt. pokonując Poronin 633 pkt. i Suche 588 pkt. Narciarzom, ich trenerom i opiekunom gratulujemy.

Zdjęcia – GCI Poronin