Dnia 14 i 15 marca w Kluszkowcach odbył się Finał Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim na szczeblu wojewódzkim.

Przepustkę umożliwiającą start w tychże zawodach należało uzyskać w ramach Mistrzostw Powiatu Tatrzańskiego, które rozegrane zostały 24 lutego na stoku narciarskim „Harenda”.

Tym samym naszą szkołę, dzięki wysokim wynikom na szczeblu powiatowym, w Kluszkowcach reprezentowało pięcioro uczniów. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej był to Szymon Budz z klasy VIII. Szymon, podczas swojego przejazdu niestety popełnił minimalny błąd i nie został sklasyfikowany. Niemniej należą się wielkie brawa za postawę naszego ucznia.

W kategorii Igrzysk Dzieci prawo startu na szczeblu wojewódzkim wywalczyli sobie: Dawid Sikora (kl. IV), Magdalena Strama (kl. V), Angelika Strama i Oliwia Skupień (kl. VI).

Wśród licznie zebranych uczestników w tych grupach – na trasie slalomu, nasi reprezentanci spisali się znakomicie. Dawid w swojej kategorii (chłopcy 2011-2012) uplasował się na 16 pozycji.

W kategorii dziewcząt z rocznika 2009-2010 nasze uczennice zajęły czołowe lokaty. Były to następujące miejsca: Oliwia Skupień – 2 miejsce, Angelika Strama - 10 miejsce, Magdalena Strama - 14 miejsce.

Należy podkreślić, iż poziom zawodów w każdej z grup był niezwykle wysoki, dlatego też cieszymy się z postawy i wyników wszystkich naszych uczniów. Gratulujemy!