„Jeżeli będziesz dobry, wtedy i twoje uczynki będą dobre, bo dobre drzewo rodzi dobre owoce” /J. Tischner/

21 lutego Szkolny Samorząd Uczniowski wraz z wolontariuszami sprzedawali w naszej szkole pączki, włączając się do ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Wyślij pączka do Afryki” organizowanej przez fundację Kapucyni i Misje. Akcję tę zapoczątkował br. Benedykt Pączka – kapucyn przebywający na misji w Republice Środkowoafrykańskiej. Wszystkim należą się serdeczne podziękowania za udział w akcji, która zakończyła się dużym sukcesem – zebraliśmy 470 zł, które zasilą konto fundacji Kapucyni i Misje.

Zorganizowanie powyższej akcji było możliwe dzięki naszemu sponsorowi: Piekarni Karpiel z Zakopanego (F.P.H. Karpiel s.c. A. Karpiel, J. Karpiel), która podarowała nam 110 pączków!!! Ponadto, dziękujemy restauracji Koliba z Murzasichla za wsparcie naszej akcji oraz panu Bandrowskiemu, za dostarczenie pączków do naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim dużym i małym, sponsorom, organizatorom, wolontariuszom oraz kupującym za okazane wsparcie!