Już w najbliższy piątek serduszka będą rozdawali nasi wolontariusze . Zostały one przygotowane przez uczniów kl. VII i VIII. Otrzymane serduszko ma na celu zachęcić społeczność Murzasichla do przekazania 1% podatku na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Mamy nadzieję, że w prosty sposób przyczynimy się do pomocy potrzebującym dzieciom.
Małopolskie Hospicjum codziennie wkłada mnóstwo serca w pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich bliskim – ich pomoc polega na opiece medycznej, pielęgniarskiej, wsparciu psychologicznym i rehabilitacji.
Serduszka mają być takim listem, wysłanym do ludzi. Chcemy pomóc fundacji by dotrzeć także do osób, które mogłyby – i chciałyby – wesprzeć ich działalność. Wiemy, że potrzebują pomocy, żeby móc pomagać, ponieważ chcą zrobić… JESZCZE WIĘCEJ!

Jak przekazać 1%?
Aby przekazać 1% podatku dla dzieci z Małopolskiego Hospicjum w Krakowie, należy wpisać nr KRS 0000249071, który zostanie podany w serduszku.