4 maja w dniu patrona PRACOWNIKÓW STRAŻY POŻARNEJ- św. Floriana - dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Murzasichlu wybrały się na spacer do Ochotniczej Straży Pożarnej.
Dzięki uprzejmości Panów Strażaków przedszkolaki mogły obejrzeć samochody oraz sprzęt używany przez nich podczas akcji ratunkowych.
Strażacy opowiedzieli o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy. Podekscytowane dzieci miały możliwość wejścia do środka pojazdu i na chwilę wczuć się w rolę odważnych ratowników OSP.
Spacer do straży i lekcja pokazowa były bardzo ciekawe nie tylko dla chłopców, także dziewczynki chętnie słuchały i oglądały sprzęt pożarniczy.
WSZYSTKIM STRAŻAKOM DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE CZUWAJĄ NAD NASZYM BEZPIECZEŃSTWEM ❤ ŻYCZYMY ZDROWIA I SAMYCH UDANYCH AKCJI RATUNKOWYCH 😁