Miniony tydzień upłynął w naszych szkołach dość mile i słodko, a to wszystko dzięki Słodkiemu Czwartkowi. Nasi uczniowie oraz nauczyciele prężnie przyczynili się do pomocy w zbieraniu pieniędzy na leczenie Marysi Białońskiej. Podczas kiermaszów w szkole, które odbyły się 18 stycznia, zebraliśmy w Murzasichlu 1782 zł 79 groszy, natomiast w Stasikowce 1300 zł. Serdecznie dziękujemy nauczycielom za przygotowanie ciast, a uczniom oraz ich rodzicom za chęć pomocy.

W czwartek, 25.01.2024 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Murzasichlu i Szkole Filialnej w Stasikówce odbędzie się kolejny planowany Słodki Czwartek dla Marysi. Na ten dzień Rodzice naszych uczniów przygotowali pyszne ciasta. Podczas kiermaszu na I piętrze będzie można zakupić ciastko w kwocie 5 zł.

Natomiast w piątek tj. 26.01.2024 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Murzasichlu odbędzie się Pchli Targ dla Marysi. Podczas Targu na I piętrze będzie można zakupić różne rzeczy w symbolicznych kwotach.