Dzięki zwycięstwu w Gminnym Turnieju Koszykówki Dziewcząt w Zębie w kategorii klas 7-8 nasze uczennice w dniu 19 stycznia 2024 r. wzięły udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym, które odbyły się w Zakopanem. Drużyna dziewcząt spisała się na medal i to dosłownie! Do uzyskania tytułu najlepszych w powiecie tatrzańskim zabrakło naprawdę niewiele, ale drugie miejsce również brzmi fantastycznie! Mistrzowskie GRATULACJE dla naszych dziewczyn!
W ramach Gminnego Turnieju Koszykówki Chłopców w Zębie w kategorii klas 7-8 udział wzięła również drużyna chłopców. Tym razem, jednak mimo wyrównanych pojedynków, nasi uczniowie musieli uznać wyższość swoich rówieśników z sąsiednich szkół. Ostatecznie czwarte miejsce i również brawa dla naszych chłopaków!

Gminny Turniej Koszykówki Dziewcząt w Zębie – końcowe wyniki:

I – ZSP w Murzasichlu
II – SP w Poroninie
III – SP w Nowem Bystrem
IV – ZSP w Zębie
V – SP w Suchem

Skład drużyny: Magdalena Strama, Angelika Strama, Anna Łukaszczyk, Karina Łukaszczyk, Julia Gał, Dorota Topór, Natalia Chrast
Gminny Turniej Koszykówki Chłopców w Zębie – końcowe wyniki:

I – SP w Poroninie
II – ZSP w Zębie
III – SP w Nowem Bystrem
IV – ZSP w Murzasichlu