Tegoroczne jasełka w wykonaniu dzieci z klasy 2a i 3a wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój Bożego Narodzenia. Wspaniali aktorzy przedstawili historię Świętej Rodziny uświetniając ją pięknymi kolędami i pastorałkami. Całości dopełniła piękna scenografia.

Wszystkim uczestnikom spotkania udzieliła się niezwykła atmosfera nadchodzących świąt. Celebrowaliśmy ją w grupach przedszkolnych i klasach dzieląc się opłatkiem, śpiewając kolędy i spożywając wigilię. Niech ta cudowna atmosfera pełna miłości, radości i spokoju rozgości się w te Święta w każdym domu.

W trakcie spotkania p. Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy za udział w konkursie pt. "Święci Podhala, Spisza i Orawy":

• Magdalenie Brzezińskiej kl.1
  • Franciszkowi Topór-Huciańskiemu kl.1
  • Martynie Budz kl.2
  • Mieszkowi Łukaszczykowi kl.2
  • oraz paniom Marcelinie i Zofii za opiekę nad uczniami biorącymi udział w konkursie.