We wtorek 5 grudnia w auli naszej szkoły gościliśmy wychowanków szkoły muzycznej, którzy biorą udział w projekcie Orkiestry Góralskiej"Tatrzańskie Smyki" pod kierownictwem p. Krzysztofa Leksyckiego.

Uczniowie z klas IV-VIII mieli okazję podziwiać niezwykłe umiejętności instrumentalne młodzieży z Powiatu Tatrzańskiego. Podczas słuchania m.in. utworów muzyki góralskiej i piosenek patriotycznych słowa tekstów same cisnęły się na usta, a nogi rwały do tańca. Tym bardziej cieszymy się z tego spotkania, ponieważ w orkiestrze na skrzypcach gra uczennica naszej szkoły- Zofia Palarska. "Tatrzańskim Smykom" oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Było to dla nas niesamowite doświadczenie.