W naszej świetlicy zorganizowaliśmy kilka nietypowych zabaw andrzejkowych, w których uczestniczyli uczniowie od pierwszej do siódmej klasy. Znalazły się wśród nich miedzy innymi kolorowe karteczki, które dzieci losowały i odczytywały z nich dar otrzymany od losu. Dzieci mogły również otworzyć magiczną księgę z której pierwsze wybrane zdanie przekazywało informację na najbiższą przyszłość.

Uczniowie wybierali także magiczną kulę, która przepowiadała przyszły zawód oraz zdawały się na ślepy los, podczas wybierania gwiazdy dającej życiowe wskazówki. Wszystkie zabawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci i mimo iż wróżby te traktujemy z "przymrużeniem oka", życzymy aby wszystkim te najlepsze się spełniły.