25 listopada przypada "Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji dzisiaj świętowaliśmy ten wspaniały dzień. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile.

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem", którego mogło przytulać cały dzień.W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów. Nie zabrakło również degustacji pysznego miodku i innych przysmaków, które misiaczki lubią najbardziej.Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.