Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy, przełomowy moment, który zasługuje na należytą celebrację. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłą formalnością, skrywa w sobie dużo więcej – jest to symboliczne odzwierciedlenie podróży, jaką maluch rozpoczyna w świecie nauki, zabawy i społecznej interakcji. To pierwsze, ważne kroki w edukacji, które stawia nie tylko dziecko, ale również rodzice, obserwując z dumą i wzruszeniem postępy swoich pociech.

25 października 2023 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie przedszkolaki z Małego Cichego otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.