W zeszłym tygodniu, w piątek, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji kilkoro uczniów klas VII - VIII pod czujnym okiem p. Karoliny Pawlikowskiej i p. Piotra Gutta przygotowało krótką, humorystyczną inscenizację. Na zakończenie skeczu każdy pracownik obsługi oraz nauczyciele otrzymali symboliczne upominki wraz z życzeniami. W tym wyjątkowym dla społeczności szkolnej dniu gościliśmy nauczycieli, którzy zakończyli już swoją przygodę ze szkołą i odpoczywają na zasłużonej emeryturze.

Jak co roku p. Dyrektor Monika Tomaszewska za zasługi i oddaną pracę wręczyła nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym nagrody Dyrektora Szkoły. Dzień wcześniej z rąk Pani Wójt specjalne wyróżnienia odebrały p. Dyrektor Monika Tomaszewska, p. Bogumiła Tyrała oraz p. Beata Budz. Rada Rodziców w podziękowaniu za nauczycielski trud przygotowała słodki poczęstunek a na ręce Pani Dyrektor przekazano wielki kosz „pyszności” oraz 3 odkurzacze dla pań dbających o czystość naszej szkoły. W tym dniu również przedstawiciele organu prowadzącego złożyli pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej szkolnej uroczystości.