Dwoje uczniów naszej szkoły - Agata Dorula i Stanisław Łukaszczyk- znalazło się w gronie "Najlepszych z Najlepszych 2023". Impreza, która odbyła się 7 lipca 2023 r. w filii GOK w Suchem, zorganizowana została na cześć dzieci, które osiągnęły najlepsze wyniki z egzaminów ósmoklasisty w gminie Poronin. Podczas uroczystości uczniom towarzyszyli rodzice - p. Jadwiga Łukaszczyk oraz p. Józef Dorula, a także pani Dyrektor Monika Tomaszewska.

Wszyscy otrzymali gratulacje od Wójta Gminy, p. Anity Żegleń, przewodniczącego Rady Gminy, p. Adama Pawlikowskiego, a także Dyrektora CUW, p. Beaty Chałupki. My również dołączamy do gratulacji i życzymy sukcesów w szkołach ponadpodstawowych. Nie ukrywamy, że jesteśmy z naszych zdolnych uczniów niesamowicie dumni!