Uczniowie klas 7 i 8 przygotowali uroczystą akademię, w której przeplatały się wesołe scenki z życia szkoły ze słowami pożegnania i życzeń dobrego, pomyślnego życia na nowej drodze ku dorosłości, skierowanymi przez kolegów z klasy 7 do naszych absolwentów.

Ósmoklasiści podziękowali  p. Dyrektor i wszystkim pracownikom szkoły za trud w ich codziennej pracy. Szczególne podziękowania skierowali do wychowawców: p. Dalidy Biel i p. Ewy Dębickiej, które pomogły im się odnaleźć w szkole wśród innych grup klasowych i z troską o ich wykształcenie oraz dobre wychowanie prowadziły przez cały okres edukacji.

Pani Dyrektor Monika Tomaszewska podziękowała uczniom za przygotowanie akademii i ciepłe słowa pożegnania. Życzyła absolwentom, by dostali się do wymarzonych szkół,  rozwijali skrzydła i kształtowali swoje charaktery w byciu dobrym człowiekiem a w sercach pozostawili dobre wspomnienie o szkole podstawowej i ludziach, z którymi spędzili tyle długich lat.