🇵🇱 W ubiegłym tygodniu, w naszej szkole, odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
🇵🇱Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”.
Następnie uczniowie klasy piątej oraz siódmej wystąpili z programem słowno-muzycznym, prezentując sytuację polityczno-społeczną tamtej epoki. Społeczność szkoły mogła również obejrzeć prezentację multimedialną, przedstawiającą ciekawostki z minionych lat. Całość uroczystości wzbogacono recytacją wierszy, śpiewem oraz wykonaniem pieśni, powstałych na tę okoliczność. Młodzi, utalentowani artyści zaprezentowali swoje talenty.
🇵🇱Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, wszystkim nauczycielom i uczniom za udział w tej jakże doniosłej akademii.