Dzięki  spotkaniu z podróżniczką – panią Agatą Witek w ramach warsztatów podróżniczych, uczniowie klas  I- III oraz oddziałów przedszkolnych poznali kolejny niezwykły kraj - Tajlandię.

Na pięknych fotografiach dzieci podziwiały tajskie krajobrazy, wysłuchały niesamowitych opowieści o słoniach i tygrysach zamieszkujących Tajlandię, na własnej skórze odczuły relaksującą moc tajskiego masażu. Każdy uczestnik warsztatów  miał okazję przymierzyć tradycyjny stój- sarong , zagrać na bębnach górskiego plemienia Karen oraz wykonać taniec paluszkami.

Poprzez udział w warsztatach dzieci wykonały kolejne zadanie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”- zad. 14 „Muzyczna podróż do Tajlandii”, moduł IV „Kultury świata”.