23 marca na Hali Sportowej w Poroninie odbył się  Gminny Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców klas 7 i 8.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie. Wśród dziewcząt w rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny: SP Suche, SP Ząb, SP Poronin, SP Murzasichle. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały dwa mecze a jeden zakończył się remisem co dało pierwsze miejsce.

Chłopcy mieli do rozegrania jeden mecz więcej gdyż wystąpił jeszcze zespół z SP Nowe Bystre.

Dwie wygrane, remis i porażka pozwoliły zając chłopcom drugie miejsce w Turnieju Gminnym.

Gratulujemy uczniom zaangażowania i wspaniałej rywalizacji.

Dziewczęta jako najlepszy zespół w naszej Gminie wystąpiły w rozgrywkach powiatowych, które odbyły się tydzień później na Hali Sportowej przy SP 5 w Zakopanem. Rozgrywki zakończyły na trzecim miejscu.

SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ W ZAWODACH!!!