Dnia 29 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie odbył się Gminny Turniej Koszykówki. Rozgrywki toczyły się zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców (rocznik 2010 i młodsi). Reprezentacje naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Chłopcy mimo nieustępliwej postawy na boisku ostatecznie musieli zadowolić się V miejscem. Więcej radości sprawiły sobie i nam dziewczęta, które okazały się niepokonane w swojej kategorii. Bardzo ważny okazał się pojedynek z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej z Poronina. Dopiero końcówka tego emocjonującego meczu - dzięki ogromnemu zaangażowaniu obu zespołów – przyniosła rozstrzygnięcie pojedynku, po którym to nasze dziewczyny mogły unieść ręce w geście triumfu. Radości nie było końca tym bardziej, że zwycięstwem w całym turnieju – drużyna dziewcząt zapewniła sobie awans do dalszej części rozgrywek na szczeblu powiatowym. Cieszymy się ogromnie.

Dyplomy oraz puchary dla najlepszych drużyn wręczyła Pani Wójt Anita Żegleń kierując jednocześnie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich uczestników wraz z ich opiekunami.

Naszym zespołom szczerze GRATULUJEMY, a drużynie dziewczyn życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek na etapie powiatowym.

Końcowa klasyfikacja

Dziewczęta: