W środę 23 listopada miały miejsce Gminne Eliminacje do Finału 46 Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia-Florka. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro recytatorów, w tym: czworo w grupie wiekowej klas 0 - III, jeden uczeń w grupie klas IV - VI i jedna uczennica w najstarszej grupie wiekowej. Regulamin konkursu przewiduje, że do finału w Białym Dunajcu kwalifikują się po dwie osoby, które zajęły I i II miejsca w swoich grupach wiekowych.

Wszyscy nasi uczniowie wystapili znakomicie, prezentując czystą gwarę podhalańską i świetnie interpretując swoje wiersze. Doceniła to również komisja oceniająca, która przyznała:

I miejsce Stanisławowi Stochowi z klasy III a

I miejsce Angelice Stramie z klasy VII

III miejsce Elżbiecie Pawlikowskiej z klasy II b

Wyróżnienie Krystianowi Budzowi z klasy V

Serdecznie gratulujemy wszystkim, a Andzi i Stasiowi życzymy powodzenia w Białym Dunajcu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci, udział w konkursie w charakterze widzów oraz przewiezienie własnym środkiem transportu.