Rok szkolny 2022/2023 przed nami 🙂📖
Po okresie wakacyjnego wypoczynku uczniowie i nauczyciele powrócili w znajome, szkolne mury.
Na sali gimnastycznej od razu zrobiło się gwarno i wesoło 😃
Pani Dyrektor Monika Tomaszewska z radością przywitała zebranych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły życząc im samych sukcesów i zadowolenia z nauki i pracy.
My również życzymy wszystkim uczniom, aby ten rok był pełen ciekawych przygód związanych z odkrywaniem świata w grupie przyjaciół.
Pani Dyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy cierpliwości, spokoju i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Rodzicom życzymy również cierpliwości oraz wielu powodów do dumy i szczęścia płynących z osiągnięć swoich dzieci.
Panu kierowcy szkolnego busa życzymy spokojnej i bezpiecznej jazdy, regulaminowych uczniów oraz szerokiej drogi 🚌😁