I doczekaliśmy się!!! Po 10 miesiącach wytężonej pracy rok szkolny 2021/2022 przeszedł do historii. 24 czerwca zebraliśmy się w szkolnej sali gimnastycznej w Małem Cichem, by wspólnie świętować uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Monika Tomaszewska przywitała zebranych, zwłaszcza, przybyłą na tę okoliczność, Panią Anitę Żegleń- Wójta gminy Poronin, Panią Beatę Chałupkę - Dyrektora Centrum Usług Wspólnych oraz Panią Reginę Korczak - Watychę - Kierownika Referatu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy.
W tej podniosłej atmosferze Pani Dyrektor podziękowała władzom gminy za współpracę, a nauczycielom za całoroczny trud♥️
Uroczystość podsumowała przemówieniem Pani Wójt, skierowanym do kadry zarządzającej szkołą, do pracowników administracji i obsługi, do pana kierowcy gminnego autokaru, dowożącego dzieci do szkoły, jak również do rodziców i uczniów.
Pani Dyrektor otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Poronin za całokształt pracy.
W trakcie spotkania nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru uczniom klasy siódmej.
Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor rozdała świadectwa i nagrody uczniom szczególnie uzdolnionym i życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody🌞🌻