W minioną sobotę 26 lutego odbyły się zawody o 🏆Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu w Narciarstwie Alpejskim.
Miejscem zmagań narciarzy była Stacja Narciarska Małe Ciche.
Na trasę slalomu wyruszyło 57 zawodników, w gronie których znaleźli się przedstawiciele każdego oddziału naszej szkoły - od przedszkola aż po klasę VIII. ⛷
Uczestnikom towarzyszyła słoneczna pogoda, która umożliwiła podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy Tatr widocznej z wysoko położonych fragmentów stacji narciarskiej. Narciarzom dzielnie kibicowali rodzice oraz najbliżsi wraz z Panią Dyrektor Moniką Tomaszewską na czele. Na mecie, na bohaterów tego wydarzenia czekał specjalnie przygotowany przez Radę Rodziców słodki poczęstunek w postaci przepysznych pączków i gorącej herbaty.
⏱Najszybszy czas dnia uzyskali: Oliwia Skupień wśród dziewcząt, natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Szymon Budz. Dodatkowo zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali medale, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.
Na podium stanęli w poszczególnych grupach wiekowych:
Grupa I
1 miejsce: Szymon Budz
2 miejsce: Patryk Łacek
3 miejsce: Wojciech Tatar
Serdeczne gratulacje składamy wszystkim uczestnikom narciarskich zmagań 🥇🥈🥉😁
Za możliwość przeprowadzenia zawodów na Stacji Narciarskiej Małe Ciche - na ręce Pana Andrzeja Bielawy - składamy szczere podziękowania ❤️
Oby do zobaczenia za rok!