17 grudnia 2021r. młodzież należąca do koła plastyczno- teatralnego wprowadziła całą społeczność szkolną w radosny nastrój świąteczny występując w Jasełkach.
W przedstawieniu brali udział uczniowie klas: 4, 5, 6, 7, 8a i 8b.
Nad przebiegiem występu czuwały panie Dorota Króliszewska i Agnieszka Warczak. Scenariusz przygotowała p. Jolanta Kania.
Podczas Jasełek mogliśmy podziwiać występ klasy 2b, która zagrała na dzwonkach chromatycznych pod czujnym okiem p. Małgorzaty Mrowcy. Piękną kolędę zagrały na skrzypcach Natalia Majerczyk z kl.7 i Karina Łukaszczyk z kl.5. Uczennice z klasy 8b Magdalena Dziubas i Natalia Łukaszczyk zachwyciły nas góralską kolędą wyśpiewaną w duecie. Świąteczny nastrój udzielił się całej społeczności szkolnej, która w przerwach między poszczególnymi scenami śpiewała znane polskie kolędy. Na zakończenie Pani Dyrektor Monika Tomaszewska, Pani Wice- Dyrektor Beata Budz oraz Pan Wice- Dyrektor Tadeusz Kliszcz życzyli wszystkim wspaniałych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.