Tuż po zakończeniu roku szkolnego 2020/2021 rozpoczęła się wyprowadzka z budynku szkoły.

W dniach 28-30 czerwca w związku z przewidywaną budową nowej placówki sprzęty i pomoce szkolne zostały przewiezione do Szkoły Podstawowej w Małem Cichem, która przygarnie naszych uczniów i nauczycieli na najbliższe dwa lata.

Jak widać na zamieszczonych fotografiach - było co pakować i przewozić. Na szczęście, pracownikom szkoły przyszli z pomocą mieszkańcy Murzasichla, rodzice, uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Nie zabrakło też Przewodniczącego Rady Gminy Poronin p. Adama Pawlikowskiego, który przyjechał z silną ekipą z Gminy Poronin. Praca w pełnym słońcu nie należała do lekkich i przyjemnych, ale daliśmy radę!

W imieniu Dyrekcji przekazujemy ogromne podziękowania za bezinteresowną pomoc podczas przeprowadzki.

• p. Adamowi Pawlikowskiemu z ekipą z Gminy Poronin
  • p. Piotrowi Krupie z ekipą
  • p. Markowi Kwakowi
  • p. Joannie Tatar