Miło nam poinformować, że nasz Szkolny Klub Wolontariatu działający pod opieką pedagoga p. Krystyny Tylki - Liptak otrzymał 1 miejsce w konkursie XIV edycji projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” 2020/2021 w Rejonie Nowotarskim.

Na ten sukces składa się całoroczna praca wolontariuszy, przede wszystkim poprzez ich udział w licznych akcjach charytatywnych.
W podsumowaniu projektu mogli brać udział starsi wolontariusze (uczniowie klas 6-8), którzy będąc przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu stworzyli film ukazujący sens bycia miłosiernym w dzisiejszym świecie. Przedstawiono w nim także przykłady działań dobroczynnych, które zostały wykonane w tym roku szkolnym. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Rafała Łukaszczyka, który szalone pomysły młodzieży uchwycone we fragmentach nagrań, rozsypankę zdjęć i podkłady muzyczne potrafił okiełznać i zmontować w jedną, ciekawą całość.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wspierali działania dobroczynne na rzecz osób potrzebujących: wolontariuszom, Uczniom starszym oraz Przedszkolakom, Rodzicom, Pracownikom obsługi a także Nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu, m.in. p. Dorocie Króliszewskiej za pracę przy scenariuszu i nagrywaniu scen.