26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Zachowując wszelkie zasady sanitarne wychowawcy klas spotkali się ze swoimi uczniami, by przekazać im świadectwa. P. Dyrektor Monika Tomaszewska gratulowała wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy poprzez swoje zaangażowanie w tym roku szkolnym uzyskali najwyższe wyniki i otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Są to uczniowie:

• Budz Klaudia
  • Dorula Agata
  • Łukaszczyk Stanisław
  • Majerczyk Natalia

• Brzeziński Dominik
  • Budz Kacper
  • Budz Szymon
  • Łacek Patryk
  • Łukaszczyk Natalia
  • Pawlikowska Dorota
  • Zarycka Julia

• Bandrowski Szymon
  • Łukaszczyk Katarzyna
  • Truty Anna

• Łukaszczyk - Marcinek Justyna

Jak co roku, odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego składu pocztu sztandarowego. Przysięgę złożyli:

Kl. 7

• Bandrowski Szymon
  • Katarzyna Łukaszczyk
  • Klaudia Łukaszczyk

Kl.6 ( zastępcy)

• Szymon Budz
  • Maria Łukaszczyk
  • Julia Zarycka

Dziękujemy uczniom klasy 8: Justynie Łukaszczyk - Marcinek, Patrycji Stachoń oraz Bartłomiejowi Skupniowi za godne pełnienie tej funkcji w tym roku szkolnym.

Co roku, oprócz chwil radości nadchodzi czas pożegnań. Kończy się pewien etap, by otworzyć kolejne drzwi - do dalszego rozwoju. 6-latki pożegnały się z p. Angeliką Kołodziej, a uczniowie klasy 3 z p. Beatą Budz.

Na zawsze mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy 8, na pożegnanie kierując wzruszające słowa do swej Wychowawczyni - p. Małgorzaty Wilczyńskiej - Fijałkowskiej. Koleżanki i koledzy z klasy 7 za pośrednictwem p. Doroty Króliszewskiej przekazali im na dalszą drogę życzenia powodzenia i sukcesów oraz wręczyli pamiątkowe breloczki na szczęście.

Nie tylko uczniowie opuszczają naszą szkołę. Pożegnaliśmy również nauczycieli języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, religii oraz pedagoga:

• Monikę Marszałek
  • Annę Skupień
  • Monikę Pawlikowską
  • S. Lidię Surdy
  • Małgorzatę Wilczyńską- Fijałkowską

Wszystkim, którzy nas opuszczają mówimy DO ZOBACZENIA!

ŻYCZYMY SŁONECZNYCH, BEZPIECZNYCH I PEŁNYCH RADOSNYCH PRZYGÓD WAKACJI!!!