Za nami już Wieczorek dla Pań, który został przygotowany z okazji Dnia Kobiet.
Impreza odbyła się 6 marca i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkanek Murzasichla, które odpowiedziały na nasze zaproszenie. Codzienność: praca, utrzymanie domu i wychowanie dzieci powoduje, że kobiety czują się przytłoczone, zmęczone i niedoceniane. Dla Nich właśnie przygotowane zostało to sympatyczne spotkanie wieczorową porą.

Dziękujemy p. Piotowi Łukaszczykowi - Hajdukowi, który z prawdziwą klasą i szczerym uśmiechem prowadził całą imprezę.
Program wieczoru obfitował w wiele ciekawych atrakcji, począwszy od przedstawienia pt. "Czerwony Kapturek szuka Księcia", przygotowanego przez p. Dorotę Króliszewską z grupą młodzieży należącej do koła plastyczno - teatralnego.
Kolejnym punktem programu był Koncert Życzeń, w którym wystąpili uczniowie klas 1-8 ( pod kierunkiem wychowawców), przedstawiając choreografię do znanych przebojów polskich i zagranicznych.
Na zakończenie, specjalnie dla naszych starszych i młodszych gości, odbył się pokaz - niespodzianka, w którym nasze Panie nauczycielki na czele z Panią Dyrektor wcieliły się w kobiety z różnych epok i kultur, prezentując piękne stroje przy dźwiękach nastrojowej muzyki. Dziękujemy p. Rafałowi Łukaszczykowi za ogrom pracy podczas prób, przygotowania muzyki i świateł oraz za czuwanie nad całością przedsięwzięcia!
Fotorelację z imprezy możemy m.in. obejrzeć dzięki p. Sebastianowi Króliszewskiemu, który był naszym paparazzim - dziękujemy p. Sebastianie!
Wielkie podziękowania należą się RODZICOM, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania przygotowując pyszny poczęstunek oraz pomagając swym dzieciom w przygotowaniach do występów scenicznych.
Takich świetnych, integracyjnych imprez nie byłoby, gdyby nie ekipa, która przygotowuje salę i zostaje do końca wykonując prace porządkowe, czuwając nad bezpieczeństwem podczas wieczoru, dlatego dziękujemy paniom woźnym, panu konserwatorowi i panu Sołtysowi.
Dziękujemy Paniom, które odważyły się wystąpić w pokazie mody i pokazały, że poza lekcjami też potrafią się integrować i świetnie bawić!
Dziękujemy wszystkim, którzy w przeróżny sposób pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy, m.in. p. Jerzemu Łukaszczykowi za wykonanie strony graficznej i wydruk plakatów na Wieczorek dla Pań!

Wszystkim kobietom życzymy spełnienia marzeń, uśmiechu oraz docenienia ich przez mężczyzn, nie tylko od święta.