W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Następnie, cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, by wspólnie spędzić przedświąteczne chwile. Pani Dyrektor Monika Tomaszewska życzyła wszystkim radości z przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie a w Nowym Roku samych piątek i szóstek oraz zrealizowania postawionych sobie celów.
Uczniowie należący do koła plastyczno - teatralnego, Szkolnego Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Kola Wolontariatu przygotowali przedstawienie jasełkowe, w którym przekazali ważne przesłanie: "Bóg rodzi się tam, gdzie w sercach ludzi zwycięża dobro i chęć pomocy drugiemu człowiekowi". Uczniów - aktorów przygotowała p. Dorota Króliszewska z pomocą pań: Izabeli Gąsienicy, Teresy Bujas oraz Krystyny Tylki-Liptak.