11 stycznia, wieczorową porą, w sali gimnastycznej odbył się KONCERT KOLĘD, na który przybyło wielu rodziców, babcie i dziadkowie uczniów, emerytowani nauczyciele, nasi absolwenci oraz sympatycy naszej placówki.

Miło nam było również gościć Zastępcę Wójta- p. Stanisława Bafię oraz naszego Sołtysa – p. Adama Pawlikowskiego. Dziękujemy, że byliście z nami w ten wieczór!

Sympatyczne spotkanie rozpoczął występ jasełkowy uczniów należących do koła plastyczno- teatralnego. Następnie, każda klasa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, śpiewając przygotowaną kolędę lub pastorałkę. „Wisienką na torcie” był przepiękny i wzruszający występ naszej absolwentki- Marceliny Budz, która zaśpiewała „Kolędę dla nieobecnych”.

Dziękujemy:

• WSZYSTKIM GOŚCIOM: za przybycie, wspólny śpiew i podtrzymywanie tradycji kolędowania
  • Marcelinie Budz: za obdarowanie nas swoją wrażliwością w postaci wzruszającego występu
  • UCZNIOM występującym na scenie: za pracę nad przedstawieniem, śpiew i pomoc dekoratorsko - porządkową przy organizacji imprezy
  • Rodzicom: za wzbogacenie wieczoru pysznymi wypiekami!
  • Dyrektor: za pomysł zorganizowania Koncertu Kolęd
  • Izabeli Gąsienicy: za prowadzenie imprezy i przygotowanie przedstawienia
  • Teresie Bujas i p. Dorocie Króliszewskiej: za przygotowanie scenografii i przedstawienia
  • paniom: Agnieszce Warczak, Beacie Budz, Gabrieli Warzecha- Fajto za przygotowanie wokalne uczniów
  • Rafałowi Łukaszczykowi: za prace przy nagłośnieniu
  • pozostałym nauczycielom, paniom woźnym, panu konserwatorowi, panu „Stopkowi”, panu Sołtysowi za prace dekoratorsko - porządkowe.